Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Strona Główna Duchowość Praktyki Duchowe Modlitwa i Post - dwa miecze do walki i związania mocy szatańskich w naszej Ojczyźnie

Zdjęcia

Nowe Zdjęcia

Jasna Góra
Tolkmicko

Losowe Zdjęcie

Wrszawa
Modlitwa i Post - dwa miecze do walki i związania mocy szatańskich w naszej Ojczyźnie PDF Drukuj Email
Wpisany przez nadesłała DB   
sobota, 16 czerwca 2012 22:59

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

Kochani przez Boga Ojca  Mali Rycerze Miłosiernego Serca Jezusowego!

altPodczas naszej ostatniej VII Pielgrzymki Zawierzenia Legionu MRMSJ Maryi Królowej Polski do Częstochowy, dnia 15.04.2012 złożyliśmy na ręce Maryi wspaniały dar. Tym darem był:

AKT WIECZYSTEJ ADORACJI WYNAGRADZAJĄCEJ DLA PANA JEZUSA KRÓLA MIŁOSIERDZIA I MARYI NASZEJ MATKI I KRÓLOWEJ POLSKI.

Przyrzekliśmy Jej w Częstochowie, że od dnia 1.05.2012 będziemy nieustannie adorować Jej Syna w Najświętszym Sakramencie, we dnie i w nocy, każdego dnia i na zawsze.
Krucjatę tę złożyliśmy Matce Bożej jako wynagrodzenie za grzechy Polaków i Polski, aby tym uratować naszą Ojczyznę przed złem, które jej zagraża.
Nasza ofiara jest wielka i piękna, ale jeszcze niepełna... mówi pod natchnieniem Bożym jeden z naszych rycerzy.

Tę Krucjatę modlitewną powinniśmy uzupełnić jeszcze postem (i jałmużną np. z ofiarowanych i zamawianych Mszy św. za Ojczyznę!).

Modlitwa i post to dwie rzeczy, które się uzupełniają - to "DUET", który ma niezwykłą moc w oczach Bożych. To dwa miecze obosieczne wspomniane w Ewangelii wg św. Łukasza: „Panie tu są dwa miecze”. Odpowiedział im: „Wystarczy” (Łk 22,38).

Modlitwa i post to dwa miecze ducha ofiarowane dla każdego rycerza Jezusa Miłosiernego...

 

jako oręż do walki ze złem, z mocami zła. To wystarczy odparcia i związania mocy zła, do pokonania szatana, wroga dusz ludzkich.

 

 

Cóż stoi na naszej drodze rycerskiej, aby tego dokonać, aby podjąć tę ofiarę...
My rycerze jesteśmy powołani do składania ofiar!
Uzupełnijmy naszą ofiarę postem - postem o chlebie i wodzie, w te dni, w które przejęliśmy adorację wynagradzającą w ramach naszej Krucjaty.

Niech ten post stanie się dopełnieniem naszej ofiary złożonej na Jasnej Górze w dniu Święta Miłosierdzia Bożego, taka ofiara będzie jeszcze milsza  Matce Bożej.
Niech ona stanie się kołem ratunkowym dla naszej Ojczyzny.

Niech ta nasza "podwojona ofiara" będzie pomocą dla Matki Bożej w związaniu mocy szatańskich, które rozpanoszyły się w Polsce, bo jak powiedział Pan Jezus: „Ten zaś rodzaj złych duchów wyrzuca (związuje) się tylko modlitwą i postem”(Mt 17,21).

Matka Najświętsza takiej ofiary od nas oczekuje i o nią bardzo prosi, a my Mali Rycerze Jej tego nie odmówimy, ale z radością ofiarować pragniemy.

O złożenie ofiary postu prosimy te osoby, które są w stanie takiej ofiary dokonać i chociaż to nie będą wszyscy rycerze, to jednak będzie to i tak wielkie!

Ofiarę postu do w/w Krucjaty zamierzamy rozpocząć z Bożą pomocą od dnia 1.07.2012- w święto i pierwszy dzień miesiąca lipca poświęconemu ku czci Najdroższej Krwi Pana Jezusa. Tę ofiarę pragniemy uroczyście złożyć jak dar ofiarny Bogu Ojcu w czasie Mszy św. w ramach Triduum ku czci Boga Ojca w Kaliszu.

Panie Jezu, Ty wiesz, że jesteśmy słabi i potrzebujemy w tej kwestii Twojej pomocy - obdarz nas, prosimy, łaską postu i wypełnienia tej ofiary-daru.

Kochani Mali Rycerze!
Uchwyćmy za tę obosieczną (podwójną?) broń, aby z Maryją pokonać złe moce w naszym kraju tymi dwoma mieczami ducha!

Prosimy całą Trójcę Przenajświętszą o błogosławieństwo naszej z serca płynącej ofiary.
Wzywamy wszystkich Patronów MRMSJ o wielkie modlitewne wsparcie nas w naszych poczynaniach.

Tak nam dopomóż Panie Boże Wszechmogący w Trójcy Jedyny i wszyscy Święci. Amen

Zmieniony: wtorek, 19 czerwca 2012 22:23
 
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
Witryna przygotowana przez Sebastiana Pieczyńskiego. Projekt wyglądu Templatka.pl