Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Strona Główna Duchowość Praktyki Duchowe Różaniec Dzieci Nienarodzonych

Zdjęcia

Nowe Zdjęcia

Tolkmicko
Założycielk...

Losowe Zdjęcie

Jasna Góra ...
Różaniec Dzieci Nienarodzonych PDF Drukuj Email
Wpisany przez WK   
środa, 27 czerwca 2012 13:06

"Zapewniam Cię, Moja córko, że każde „Zdrowaś Mario” odmówione przez kochające serce ratuje jedno niewinne życie od śmierci przez aborcję."

Jak powstał ten wyjątkowy różaniec i jakie obietnice są z nim związane?

Dowiesz się wszystko o nim klikając tu: Różaniec Dzieci Nienardzonych

alt7 października 1997
Święto Różańca Świętego
Dziewica Maryja objawia się prorokini Maureen Sweeney-Kyle. Niebieska Matka przychodzi w bieli; przed Nią unosi się nadzwyczajny różaniec: paciorki „Ojcze nasz” to krople krwi ułożone w znak krzyża, paciorki „Zdrowaś Mario” to jasnoniebieskie łzy z nienarodzonym dzieckiem w środku, krzyż – lśniąco złoty. Dziewica Maryja mówi: „Przychodzę, aby wysławiać Jezusa, mego Syna, przychodzę jako Prorokini tych czasów”.
 „Tym różańcem, który tu widzisz, obdarowują was niebiosa jako bronią, która pokona zło aborcji. Niebiosa płaczą w obliczu skutków tego wielkiego grzechu. Historia narodów i przyszłość wszystkich ludzi zostały zmienione z powodu tego karygodnego postępowania przeciwko życiu, które jest wielkim darem Bożym”.
„Dziś niestety wielka odpowiedzialność musi zostać przekazana ludziom świeckim, którzy mi są poświęceni. Nie mogę zdać się tylko na kierownictwo Kościoła, który to realizuje mój zamiar pokonania wroga poprzez ten różaniec. Nawet moje objawienia doprowadziły nieraz do sporów za sprawą mocy Szatana, który chce udaremnić moje plany”.
„Dlatego wzywam dziś, w Moje święto, wszystkie Moje dzieci do zjednoczenia się w Moim sercu. [Nie ulegajcie podziałowi]. Bądźcie częścią ognia Mojego serca. Bądźcie zjednoczeni w miłości i w modlitwie potężnego Różańca. Zło aborcji może zostać pokonane dzięki waszym staraniom i mojej łasce.
Rozpowszechnij to, co ci dziś pokazałam”.
Kiedy to przed trzema laty ten ręcznie wykonany Różaniec został ukończony i zaczęto go rozpowszechniać, Jezus i Maryja przekazali Maureen następujące obietnice związane z tym nadzwyczajnym Różańcem:
2 lipca 2001 – po południu
Nasza Miłościwa Pani przychodzi jako pełna cierpienia Matka i mówi: „Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Widzę, że modlicie się już nowym Różańcem Dzieci Nienarodzonych. Zapewniam Cię, Moja córko, że każde „Zdrowaś Mario” odmówione przez kochające serce ratuje jedno niewinne życie od śmierci przez aborcję.
Kiedy odmawiasz ten Różaniec, przywołaj sobie w pamięci Moje zatroskane, czyste serce, które to nieustannie musi oglądać aborcje. Daję ci ten niezwykły święty przedmiot [Sakramental?], dla uzdrowienia poprzez niego Mojego matczynego serca.”
Maureen pyta: „Święta Matko, dotyczy to każdego „Zdrowaś Mario”, czy tylko w połączeniu z Różańcem Dzieci Nienarodzonych?” Najświętsza Dziewica: „To jest szczególna łaska, która jest związana tylko z tym Różańcem”. Powinien on być odmawiany zawsze przy modlitwie przeciwko aborcji. Proszę, rozpowszechnij to.”
 
2 lipca 2001 – wieczór
Święta Dziewica pojawia się tu jako” Maryja, Schronieniem Bożej Miłości”. Trzyma ona w ręku Różaniec Dzieci Nienarodzonych i mówi:
„Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.”
„Możesz zaufać temu Różańcowi i związanej z nim obietnicy, którą ci przekazałam. Nie lękajcie się nieść tego przesłania ludziom.”
 
List uznania przez Biskupa
Michaela Russela Waterford & Lismore w Irlandii dla tych którzy otaczają troską
Powszechny różaniec św. odmawiany jest w Irlandii i innych krajach świata przez całe wieki, jest przesłaniem niebios dla nas, o którym mówiła Matka Boża w Fatimie. Różaniec ten, który znamy, zmieniał się w swej formie do drewnianych paciorków poprzez szklane perełki do kryształowych. W różnych czasach zmieniał nie tylko kształty ale kolory i formy, używano do wyrobu nawet perfumowanych płatków róż itp. W obecnych czasach, nasilającej się aborcji, różaniec zmienił się w łańcuszek łez ukazujących dzieciątko w środku. Gdy odmawiamy różaniec nienarodzonych nasza uwaga skupia się na dziecku w intencji którego się modlimy. Przypominamy sobie niemowlę w łonie matki, które nie ma głosu by mówić, które jest zupełnie bezbronne; Stworzenie Boże czujące zagrożenie przez aborcję. Ten różaniec podobny do wszystkich różańców ponieważ jest bronią przeciwko szatanowi. Różaniec św. jest częścią Kościoła, częścią wiary i naszego życia w walce ze złem. Różaniec Dzieci Nienarodzonych nie jest niczym przeciwnym w nauczaniu Kościoła, jest wyłącznie promowaniem modlitwy za nienarodzonych, jest przejrzystym działaniem osoby modlącej się, dokładnie o to prosimy, o co modlimy się. Moc tego różańca jest udokumentowana wraz z różańcem św. uznanym powszechnie, tym bardziej ten różaniec nienarodzonych zasługuje na jeszcze większe uznanie.
Podpisano: data 28.08.2008
Ks. dr Michaela Russela
(1920-2009 - emerytowany Biskup Waterford & Lismore w Irlandia)
 
Informacje szczegółowe i zamówienia różańca w Polsce:
tel. 52 / 387-88-53
Zmieniony: czwartek, 31 stycznia 2013 15:33
 
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
Witryna przygotowana przez Sebastiana Pieczyńskiego. Projekt wyglądu Templatka.pl