Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)Russian (CIS)English (United Kingdom)
Strona Główna Dziel... się Wiarą Nasze Świadectwa Modlitwa [nowenna] do Matki Bożej z Pompei w bardzo trudnych sprawach jest modlitwą skuteczną

Zdjęcia

Nowe Zdjęcia

Tolkmicko
Koszalin 20...

Losowe Zdjęcie

DSCN0641b
Modlitwa [nowenna] do Matki Bożej z Pompei w bardzo trudnych sprawach jest modlitwą skuteczną PDF Drukuj Email
Wpisany przez nadesłała Wiesia z Białegostoku   
niedziela, 11 grudnia 2011 22:49

altŚwiadectwa rycerki Wiesławy z Białegostoku...

Modlitwa [nowenna] do Matki Bożej z Pompei w bardzo trudnych sprawach jest modlitwą skuteczną i możemy uprosić łaski jeśli są zgodne z wolą Bożą.

Mam wnuczkę Marianę w Calabrii we Włoszech. Zachorowała na anoreksję to jest trudna choroba z nasilającą depresją. Ofiarowałam trzy Msze św. przepraszając Boga za grzechy rodziny mojej i mojego męża. Często dawałam na zbiorowe Msze św. do św. Judy Tadeusza o zdrowie wnuczki Mariany. Mimo to choroba się pogarszała. Wracając z wieczornej mszy św. pytam Pana Jezusa i św. Judę Tadeusza:  „dlaczego nie ma pomocy”, a coś mi mówi: „szukaj w szafie modlitewnika”. Otwieram i wypada książka – Nowenna do NMP Różańcowej z Pompei o wyproszenie łask w sprawach bardzo trudnych. Zapoznaję się z historią i tego dnia nie patrząc, która godzina, jak długa jest ta modlitwa – rozpoczynam tę nowennę.

Po skończonej modlitwie skaczę z radości, że znalazłam receptę na tę chorobę (broń na ducha choroby) i mam wielką ufność, że uproszę łaskę dla wnuczki. Córka i syn mówią: mama nie uprosisz tej łaski u Boga.

Po dwóch miesiącach modlitwy dzwonię do córki i pytam o stan zdrowia Mariany – bez zmian. Nie przerywam modlitwy i zaczynam od początku i może po pół roku córka mówi, że coś drgnęło, a ja modle się dalej. Modlitwa trwała cały rok bez przerwy.

Wnuczka została całkowicie uzdrowiona. Ukończyła studia w Rzymie. Jest zaręczona  a w lipcu 2012 ma być jej ślub. Dziękuję Bogu za uzdrowienie mojej wnuczki i proszę o błogosławieństwo Boże dla niej i jej przyszłego męża na nowej drodze życia.

Dziękuję ci kochana Mateczko, że uprosiłaś u Syna Swego życie [i zdrowie] Marianie.

MR MSJ  Wiesława z Białegostoku

Zmieniony: niedziela, 11 grudnia 2011 22:50
 
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
Witryna przygotowana przez Sebastiana Pieczyńskiego. Projekt wyglądu Templatka.pl